Creditstar on suurim online krediidi pakkuja Eestis.

Rahvusvaheline finantseerimisettevõte Creditstar Group on pangavälise väikefinantseerimise üks teerajajaid Eestis. Oleme olnud uuendusmeelsed juba 2006. aastast. Jätkame samamoodi ka tulevikus.

Toome turule mugavaid, paindlikke ja arusaadavaid finantstooteid, mis vastavad meie klientide ootustele ja vajadustele. Pakume teenuse kasutajale kindlustunnet ootamatute väljaminekute suhtes ja anname võimaluse kasutada soodsaid ostuvõimalusi just siis, kui seda on kõige rohkem vaja.

Võrreldes pankadega on meie teenused efektiivsemad, kuna suudame kiiresti kombineerida klientide vajadusi tehnoloogiliste arendustega. Meie äri on laenu andmine, samas oma olemuselt oleme finantstehnoloogia ettevõte.

 

Oleme oma klientidele pikaajaliseks partneriks, pakkudes tagavararaha ja finantsilist turvatunnet senikaua, kuni klient seda vajab. Pidevalt kasvav arv rahulolevaid ja lojaalseid kliente on tunnustuseks meie tehtud valikutele.

 
Oleme vastutustundlikud. See on meie tegevuse tähtsamaid põhimõtteid ja anname endast parima, et vastata meie klientide ja ühiskonna ootustele.
 
Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel.
 
Oleme juhtinud Eesti krediidituru arenguid kliendi jaoks paindlikuma suunda ja pälvinud ettevõttena tunnustusi rahvuslikul ning rahvusvahelisel areenil.
 

Fakte Creditstari teenusest

×
×