Meie paindlik teenus võimaldab klientidel kontrolli all hoida oma rahavood ka siis, kui neil jääb oma rahalistest varudest natukene puudu. Laenukontot saab kasutada aga ainult siis, kui oleme veendunud, et klient on suuteline laenusumma tagasi maksma.

Vastutustundlik laenamine on Creditstari üks põhilistest märksõnadest. Kinnitame, et käitume teenuste pakkumisel vastutustundlikult ja anname endast parima, et vastata meie klientide ning ühiskonna ootustele. Creditstar järgib vastutustundliku laenamise, sealhulgas kliendi krediidivõimelisuse hindamise nõuete täitmiseks, ettevõtte sise-eeskirjades ja seaduses sätestatud sellekohaseid reegleid ning nõudeid. Järgnevad põhimõtted annavad täpsema ülevaate printsiipidest, mida järgime vastutustundlikul laenamisel ja turundamisel.

Väljastame laenusid vastutustundlikult

Kasutame sellel eesmärgil näiteks Krediidiinfo andmebaase ja uurime klientide pangakonto väljavõtteid. Meie kõrgetasemeline riskianalüüsi ja laenuotsuse tegemise tehnoloogia võimaldab meil kiiresti ja efektiivselt langetada regulatsioonidele vastavaid ja vastutustundlikke laenuotsuseid - millest ka klienti operatiivselt teavitame.

Turustame oma teenuseid vastutustundlikult

Oma teenuseid turustades järgime seaduslikke ja eetilisi tavasid ning tegutseme ausalt. Anname endast parima, et enne taotluse esitamist oleks klient põhjalikult informeeritud laenukonto kasutamise kulukusest ja teenustasudest. Täiustame pidevalt krediidianalüüsi protseduure ja värskendame klientide maksevõimekuse andmeid. Laenukontot saab kasutada täiendaval määral vaid rangeid krediidikõlbulikkuse kriteeriume järgides, sealhulgas klientide varasemat maksekäitumist hinnates.

Toetame makseraskustes kliente

Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel. Tulles neile vastu, oleme loobunud viivistest ja muudest tasudest ning oleme võimaldanud soodsamaid refinantseerimise tingimusi.

Vastutustundlik laenuvõtmine

Rangelt soovitame klientidel mõista kohustusi, mis kaasnevad laenuteenusega. Anname klientidele selge teavituse, et nad esitaksid taotluse ainult juhul, kui nad on laenusumma tagastamise tingimustega tutvunud ja veendunud selles, et suudavad oma kohustused laenuandja ees täita.

×
×