ID-PUNKTID on Omniva (Eesti Post) kontorid ja Creditstar Estonia AS-i esindused, kus esmakordsed kliendid saavad enda isikut tuvastada. Isikutuvastusankeedi allkirjastamine on kohustuslik, et esmakordne taotlus vormistada. Kiiremaks ning mugavamaks isikutuvastamiseks soovitame kasutada digitaalset isikutuvastust, kasutades Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID lahendust.

Creditstar Estonia AS-i kliendiks saab kõikjal üle Eesti. Lähtudes 26.10.2017 jõustunud „Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse” nõuetest, peavad kõik esmakordse krediiditaotluse vormistajad ennast digitaalselt, meie esinduses või nimistus esile toodud ID-punktis identifitseerima.

Kui soovid esimest korda krediidikontot kasutada, siis:

  • Loo meie lehel endale kasutajakonto. Seda saad teha kui vormistad esimest krediiditaotlust.
  • Enda isiku tuvastamiseks vali digitaalne isikutuvastuse meetod, kasutades Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID lahendust. Digitaalne isikutuvastus toimub vaid mõne sekundiga. Kui Sul ei ole võimalik digitaalset isikutuvastust kasutada, siis leia endale lähim või mugavaim ID-punkt esile toodud nimistust.
  • Kasutades füüsilist isikutuvastust, mine ja allkirjasta ankeet enda valitud ID-punktis. Kindlasti võta kaasa kehtiv isikut tõendav dokument – ID-kaart, pass või juhiluba.

Leida endale kõige sobivam ID-punkt, valides nimekirjast sobiv maakond või klikkides kaardi peale.

Vali Maakond

Vali maakond Läänemaa Raplamaa Järvamaa Pärnumaa Viljandimaa Valgamaa Võrumaa Põlvamaa Tartumaa Jõgevamaa Lääne-Virumaa Ida-Virumaa Hiiumaa Saaremaa
×
×